SKU: NC282BD21905N20
Niche Serene NC282 21×9 5×112/5×120 +20 Black
Black, Gloss Niche Serene NC282 wheels. ET20
Availability: 9 in stock
SKU: NC282BD21905N20 Categories: , Tags: , , ,
Niche Serene NC282 wheel features size 21" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 21" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +20mm