SKU: NC282BD20055N38
Niche Serene NC282 20×10.5 5×112/5×120 +38 Black
Black, Gloss Niche Serene NC282 wheels. ET38
Availability: 33 in stock
SKU: NC282BD20055N38 Categories: , Tags: , , ,
Niche Serene NC282 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +38mm