SKU: MR160AD19955M40
Motegi MR160 Battle VI 19×9.5 5×100 +40 Gray
Gloss Motegi MR160 Battle VI wheels. ET40
Availability: 11 in stock
SKU: MR160AD19955M40 Categories: , Tag:
Motegi MR160 Battle VI wheel features size 19" x 9.5", Gloss Gunzilla / Machined Lip finish, 5×100 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9.5"
  • Finish: Gloss Gunzilla / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +40mm