SKU: MR159AD18955M38
Motegi MR159 Battle V 18×9.5 5×100 +38 Gray
Motegi MR159 Battle V wheels. ET38
Availability: 27 in stock
SKU: MR159AD18955M38 Categories: , Tag:
Motegi MR159 Battle V wheel features size 18" x 9.5", Gunzilla / Machined Lip Stripe Gunzilla / Machined Lip Stripe finish, 5×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Gunzilla / Machined Lip Stripe Gunzilla / Machined Lip Stripe
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +38mm