SKU: MR158ED18955M40
Motegi MR158 Tsubaki 18×9.5 5×100 +40 Green
Motegi MR158 Tsubaki wheels. ET40
Availability: 12 in stock
SKU: MR158ED18955M40 Categories: , Tag:
Motegi MR158 Tsubaki wheel features size 18" x 9.5", Hokkaido Green / Machined Lip Hokkaido Green / Machined Lip finish, 5×100 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Hokkaido Green / Machined Lip Hokkaido Green / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +40mm