SKU: MR154795129A15
Motegi MR154 Battle 17×9.5 5×114.3 +15 Blue
Motegi MR154 Battle wheels. ET15
Availability: 2 in stock
SKU: MR154795129A15 Categories: , Tag:
Motegi MR154 Battle wheel features size 17" x 9.5", Midnight Blue Midnight Blue finish, 5×114.3 bolt pattern, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9.5"
  • Finish: Midnight Blue Midnight Blue
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +15mm