SKU: LFF04201055112+38A-R20
Luxxx LFF 04-Alfa 20×10.5 5×112 +38 Red
Brushed Luxxx LFF 04-Alfa wheels. ET38
Availability: 37 in stock
SKU: LFF04201055112+38A-R20 Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 04-Alfa wheel features size 20" x 10.5", Brushed Roja Red finish, 5×112 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed Roja Red
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +38mm