SKU: LFF02201055120+25B-R20
Luxxx LFF 02-Leon 20×10.5 5×120 +25 Red
Brushed Luxxx LFF 02-Leon wheels. ET25
Availability: 68 in stock
SKU: LFF02201055120+25B-R20 Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 02-Leon wheel features size 20" x 10.5", Brushed Roja Red finish, 5×120 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed Roja Red
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +25mm