SKU: LUXLE9SSL2010551143+38B-R1
Luxxx LE 9 20×10.5 5×114.3 +38 Silver
Brushed, Silver Luxxx LE 9 wheels. ET38
Availability: 73 in stock
SKU: LUXLE9SSL2010551143+38B-R1 Categories: , Tags: , , , ,
Luxxx LE 9 wheel features size 20" x 10.5", Brushed, Silver Silver / Stainless Steel Lip-Milled finish, 5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed, Silver Silver / Stainless Steel Lip-Milled
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +38mm