SKU: LUXLE8201055112+38A-C
Luxxx LE 8 20×10.5 5×112 +38 Chrome
Chrome Luxxx LE 8 wheels. ET38
Availability: 23 in stock
SKU: LUXLE8201055112+38A-C Categories: , Tags: , , , ,
Luxxx LE 8 wheel features size 20" x 10.5", Chrome finish, 5×112 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +38mm