SKU: LUXLE5201055120+28B-J
Luxxx LE 5 20×10.5 5×120 +28 Bronze
Bronze, Satin Luxxx LE 5 wheels. ET28
Availability: 2 in stock
SKU: LUXLE5201055120+28B-J Categories: , Tags: , , , ,
Luxxx LE 5 wheel features size 20" x 10.5", Bronze, Satin Bronze finish, 5×120 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +28mm