SKU: DUALLYHD34-208258200-192X-C-R
Luxxx HD Dually 34 20×8.25 8×200 -192 Chrome
Chrome Luxxx HD Dually 34 wheels. ET-192
Availability: 2 in stock
SKU: DUALLYHD34-208258200-192X-C-R Categories: , Tag:
Luxxx HD Dually 34 wheel features size 20" x 8.25", Chrome finish, -192mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"