SKU: KR183-2860BM38
Kraze Spectra 20×8.5 5×110 +38 Black
Black, Gloss Kraze Spectra wheels. ET38
Availability: 64 in stock
SKU: KR183-2860BM38 Categories: , Tag: Brand:
Size: 20×8.5
Bolt Pattern: 5×110
Offset: +38mm
Center Bore: 72.62mm