SKU: KR183-2809GB38
Kraze Spectra 20×8.5 5×112 +38 Black
Black, Gloss Kraze Spectra wheels. ET38
Availability: 65 in stock
SKU: KR183-2809GB38 Categories: , Tag: Brand:
Size: 20×8.5
Bolt Pattern: 5×112
Offset: +38mm
Center Bore: 74.1mm