SKU: KS242DX15706U38
KMC Aztec Beadlock UTV KS242DX 15×7 6×139.7 +38 Silver
Machined, Silver KMC Aztec Beadlock UTV wheels. ET38
Availability: 64 in stock
SKU: KS242DX15706U38 Categories: , Tag:
KMC Aztec Beadlock UTV KS242DX wheel features size 15" x 7", Machined, Silver finish, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Machined, Silver
  • Offset: +38mm