SKU: KD014R2282528GB
KG1 Forged Trident-D KD014 22×8.25 10×285 +145 Black
Black, Gloss KG1 Forged Trident-D KD014 wheels. ET145
Availability: 3 in stock
SKU: KD014R2282528GB Categories: , Tag:
KG1 Forged Trident-D KD014 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black finish, 10×285 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +145mm