SKU: KD005I2282521PS-R
KG1 Forged Razor-D KD005 22×8.25 8×210 Polished
Polished KG1 Forged Razor-D KD005 wheels.
Availability: 3 in stock
SKU: KD005I2282521PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 8×210 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"