SKU: KD005R2282528PS-R
KG1 Forged Razor-D KD005 22×8.25 10×285 Polished
Polished KG1 Forged Razor-D KD005 wheels.
Availability: 4 in stock
SKU: KD005R2282528PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"