SKU: KD008I2282586PS
KG1 Forged Orbital-D KD008 22×8.25 8×165.1 Polished
Polished KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD008I2282586PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 8×165.1 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"