SKU: KD008F2282586GPM
KG1 Forged Orbital-D KD008 22×8.25 8×165.1 +145 Black
Black, Gloss KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels. ET145
Availability: 2 in stock
SKU: KD008F2282586GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×165.1 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +145mm