SKU: KD038R2282528GPM-R
KG1 Forged Javelin-D KD038 22×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Javelin-D KD038 wheels.
Availability: 17 in stock
SKU: KD038R2282528GPM-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Javelin-D KD038 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"