SKU: KD023R2282528GPM-L
KG1 Forged Bender-D KD023 22×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Bender-D KD023 wheels.
Availability: 8 in stock
SKU: KD023R2282528GPM-L Categories: , Tag:
KG1 Forged Bender-D KD023 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"