SKU: K12H-181512+12
Kansei KNP K12H 18×10.5 5×114.3 +12 Silver
Kansei KNP wheels. ET12
Availability: 66 in stock
SKU: K12H-181512+12 Categories: , Tag:
Kansei KNP K12H wheel features size 18" x 10.5", Hyper Silver / Machined Lip Hyper Silver / Machined Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10.5"
  • Finish: Hyper Silver / Machined Lip Hyper Silver / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +12mm