SKU: 141-7994M18
ION Wheels 141 17×9 6×120 +18 Black
Black, Gloss ION Wheels 141 wheels. ET18
Availability: 34 in stock
SKU: 141-7994M18 Categories: , Tags: , Brand:
Size: 17×9
Bolt Pattern: 6×120
Offset: +18mm
Center Bore: 78.1mm