SKU: FV832AX15706U38
Fuel Cycle UTV FV832AX 15×7 6×139.7 +38 Gray
Fuel Wheel – 15″ x 7″
Availability: 31 in stock
SKU: FV832AX15706U38 Categories: , Tag:
Fuel Cycle UTV FV832AX wheel features size 15" x 7", Gloss, Gunmetal Gunmetal finish, 6×139.7 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Gloss, Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +38mm