SKU: F35502068P22
Forgestar F14 F55 20×12 5×114.3 +22 Bronze
Bronze, Satin Forgestar F14 wheels. ET22
Availability: 5 in stock
SKU: F35502068P22 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F55 wheel features size 20" x 12", Bronze, Satin Bronze finish, 5×114.3 bolt pattern, +22mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 12"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +22mm