SKU: F25209565P29
Forgestar F14 F52 20×9.5 5×114.3 +29 Black
Black, Satin Forgestar F14 wheels. ET29
Availability: 8 in stock
SKU: F25209565P29 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F52 wheel features size 20" x 9.5", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +29mm