SKU: F15299096P40
Forgestar F14 F52 19×9 6×115 +40 Black
Black, Satin Forgestar F14 wheels. ET40
Availability: 25 in stock
SKU: F15299096P40 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F52 wheel features size 19" x 9", Black, Satin Black finish, 6×115 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×115
  • Offset: +40mm