SKU: F15189544P35
Forgestar F14 F51 18×9.5 5×112 +35 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET35
Availability: 5 in stock
SKU: F15189544P35 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 18" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm