SKU: F15188544P45
Forgestar F14 F51 18×8.5 5×112 +45 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET45
Availability: 11 in stock
SKU: F15188544P45 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +45mm