SKU: F27271163P43
Forgestar F14 Drag F72 17×11 5×120.65 +43 Black
Black, Satin Forgestar F14 Drag wheels. ET43
Availability: 7 in stock
SKU: F27271163P43 Categories: , Tag:
Forgestar F14 Drag F72 wheel features size 17" x 11", Black, Satin Black finish, 5×120.65 bolt pattern, +43mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 11"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +43mm