SKU: F28370022P45
Forgestar F14 Beadlock F83 17×10 5×120 +45 Gray
Gloss Forgestar F14 Beadlock wheels. ET45
Out of stock
SKU: F28370022P45 Categories: , Tag:
Forgestar F14 Beadlock F83 wheel features size 17" x 10", Gloss Anthracite finish, 5×120 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +45mm