SKU: FS370-229551520P15HS
Fittipaldi Street FS370HS 22×9.5 5×115/5×120 +15 Silver
Fittipaldi Street FS370HS wheels. ET15
Availability: 38 in stock
SKU: FS370-229551520P15HS Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370HS wheel features size 22" x 9.5", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×115/5×120 bolt pattern, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×115/5×120
  • Offset: +15mm