SKU: FS370-229551220P30HS
Fittipaldi Street FS370HS 22×9.5 5×112/5×120 +30 Silver
Fittipaldi Street FS370HS wheels. ET30
Availability: 9 in stock
SKU: FS370-229551220P30HS Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370HS wheel features size 22" x 9.5", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +30mm