SKU: FS369-241051520P20MC
Fittipaldi Street FS369MC 24×10 5×115 +20 Chrome
Chrome Fittipaldi Street FS369MC wheels. ET20
Availability: 30 in stock
SKU: FS369-241051520P20MC Categories: , Tag:
Fittipaldi Street FS369MC wheel features size 24" x 10", Chrome Mirror Coat finish, 5×115 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Chrome Mirror Coat
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +20mm