SKU: FS369-261051220P30B
Fittipaldi Street FS369B 26×10 5×112 +30 Black
Black, Gloss Fittipaldi Street FS369B wheels. ET30
Availability: 6 in stock
SKU: FS369-261051220P30B Categories: , Tag:
Fittipaldi Street FS369B wheel features size 26" x 10", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +30mm