SKU: FT104-20906135P18SB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT104SB 20×9 6×135 +18 Black
Black, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 43 in stock
SKU: FT104-20906135P18SB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT104SB wheel features size 20" x 9", Black, Satin Black finish, 6×135 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +18mm