SKU: FT101-20906139P18MS
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 MS 20×9 6×139.7 +18 Silver
Gloss, Silver Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 14 in stock
SKU: FT101-20906139P18MS Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 MS wheel features size 20" x 9", Gloss, Silver Silver / Machined finish, 6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Gloss, Silver Silver / Machined
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +18mm