SKU: FT100-18908165P18BZ
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 BZ 18×9 8×165.1 +18 Black
Black, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 3 in stock
SKU: FT100-18908165P18BZ Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 BZ wheel features size 18" x 9", Black, Satin Black / Bronze Ring finish, 8×165.1 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black / Bronze Ring
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +18mm