SKU: FT100-18906139P18BZ
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 BZ 18×9 6×139.7 +18 Black
Black, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 23 in stock
SKU: FT100-18906139P18BZ Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT100 BZ wheel features size 18" x 9", Black, Satin / Bronze Ring finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Satin / Bronze Ring
  • Offset: +18mm