SKU: FA21-20908170P18MC
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA21MC 20×9 8×170 +18 Chrome
Chrome Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET18
Availability: 3 in stock
SKU: FA21-20908170P18MC Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA21MC wheel features size 20" x 9", Chrome Mirror Coat Chrome finish, 8×170 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome Mirror Coat Chrome
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +18mm