SKU: FA16-209063539P12MB
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MB 20×9 6×135/6×139.7 +12 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET12
Out of stock
SKU: FA16-209063539P12MB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MB wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Machined finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +12mm