SKU: FA16-189063539P12BM
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16BM 18×9 6×135/6×139.7 +12 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: FA16-189063539P12BM Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16BM wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black / Milled finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +12mm