SKU: FA14-22108170N19MC
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA14 MC 22×10 8×170 -19 Chrome
Availability: 19 in stock
SKU: FA14-22108170N19MC Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA14 MC wheel features size 22" x 10", Chrome Mirror Coat Chrome finish, -19mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10"