SKU: FA08-209063539P18BM
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA08 BM 20×9 6×135/6×139.7 +18 Black
Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET18
Availability: 5 in stock
SKU: FA08-209063539P18BM Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA08 BM wheel features size 20" x 9", Black / Milled Black / Milled finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black / Milled Black / Milled
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +18mm