SKU: ROMA-2210538GSBF
Dolce Luxury Roma 22×10.5 5×112/5×115 +25 Silver
Gloss, Silver Dolce Luxury Roma wheels. ET25
Availability: 30 in stock
SKU: ROMA-2210538GSBF Categories: , Tags: , , ,
Dolce Luxury Roma wheel features size 22" x 10.5", Gloss, Silver Silver / Brushed Face finish, 5×112/5×115 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Gloss, Silver Silver / Brushed Face
  • Bolt Pattern: 5×112/5×115
  • Offset: +25mm