SKU: C48-201051144073BLK
Curva Concepts C48 20×10.5 5×114.3 +40 Black
Black, Gloss Curva Concepts C48 wheels. ET40
Availability: 54 in stock
SKU: C48-201051144073BLK Categories: , Tags: ,
Curva Concepts C48 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +40mm