SKU: C48-201051123573BLK
Curva Concepts C48 20×10.5 5×112 +35 Black
Black, Gloss Curva Concepts C48 wheels. ET35
Availability: 8 in stock
SKU: C48-201051123573BLK Categories: , Tags: ,
Curva Concepts C48 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm