SKU: C46-201051203572BLK
Curva Concepts C46 20×10.5 5×120 +35 Black
Black, Gloss Curva Concepts C46 wheels. ET35
Out of stock
SKU: C46-201051203572BLK Categories: , Tags: ,
Curva Concepts C46 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss finish, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +35mm