SKU: C46-201051152571BLK
Curva Concepts C46 20×10.5 5×115 +25 Black
Black, Gloss Curva Concepts C46 wheels. ET25
Availability: 21 in stock
SKU: C46-201051152571BLK Categories: , Tags: ,
Curva Concepts C46 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×115 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +25mm